Sipariş // Fiyatlandırma

Sipariş ve Teslimat

Amacımız sizin için en güzelini titizlikle yaratmak! Bunun için bizimle yeterli sürede iletişim kurmanızı tercih ediyoruz.

Size özel tasarımlı butik kurabiye, cupcake, pastalar ile butik çikolatalarda 5 iş günü öncesinde bizimle irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Söz, nişan, düğün gibi büyük çalışmalarda 10 iş günü öncesinden görüşülerek detayların netleştirilmesi uygun olacaktır.

Atölyemiz Kozyatağı Kadıköy’de bulunmaktadır. İstanbul içi yakın bölgeler için servisimiz mevcuttur, uzak mesafeler için belli bir ücret karşılığı servis yapılabilmektedir.

Sipariş için siparis@keyiflitatlar.com adresine email gönderebilir ya da 0 543 7115100 nolu telefondan kontak kurabilirsiniz. Size ulaşabilmemiz için lütfen emaillerinizde telefon numaranızı belirtmeyi unutmayınız. Sipariş bilgileriniz bize ulaştıktan sonra en kısa zamanda sizinle kontağa geçilerek sipariş detaylarınız teyid edilecektir.


Fiyatlandırma ve Ödeme

Sizin için özel tasarımlar yaptığımız butik ürünlerimizde fiyatlandırma esasımız; kullandığımız kaliteli malzeme, el işçiliği ve süsleme tekniklerine göre belirlenmektedir.

Butik pastalarımızda fiyatlandırma dilim fiyatı üzerinden yapılmakta olup, el işçiliğine ve süsleme detaylarına göre dilim fiyatlari 12-20 tl arasında değişmektedir. 10 kişilik küçük boy tasarımlarda fiyatlandırma, dilim fiyatından bağımsız olup, işçilik üzerinden hesaplanmaktadır.

Butik kurabiyeler ve cupcakelerde fiyatlandırma adet üzerinden yapılmakta olup, butik kurabiyelerde fiyatlarımız standart boylar için 5-7 tl/adet aralığında, butik cupcakelerde ise fiyatlarımız cupcake büyüklüğüne ve işçiliğe göre 5-15 tl/adet aralığındadır.

Macaronlarımızın kg fiyatı 110 tl olup, değişik ebatlarda kutularımız mevcuttur. Kişiye özel üretim yapıldığından aroma ve renk konusunda çeşitlendirme yapmak mümkündür.

Tuzlu ve tatlı kurabiyelerimizin fiyatları 35-45 tl/kg arasında değişmektedir. Cheesecake’lerimizin fiyatları 8 kişilik 35 tl, 12 kişilik 55 tl’dir. Tartlarımızın ve kişlerimizin fiyatları 8 kişilik 25 tl, 12 kişilik 40 tl’dir. Tartaletlerimizin ve mini kişlerimizin fiyatları 40 tl/kg’dır.

Ödemelerin %50’si sipariş verildiğinde, kalan %50’si ise teslimat esnasında alınır. Siparişler ön ödeme yapıldıktan sonra geçerlilik kazanır ve üretime geçilir.