Franchise Süreci

2010 yılında faaliyete geçen Keyifli Tatlar önceleri bir Butik Pastane olarak hizmet verirken, yıllar içerisinde tüm pastacılık ürünlerini de menüsüne ekleyerek bugün hem özel gün pastacılığı ve catering hizmeti vermekte hem de temel pastacılık ürünlerini günlük olarak hazırlamakta ve satışa sunmaktadır.

Markamızın gücüne olan inancımız ve başarı odaklı çalışma anlayışımızla yıllardır oluşturduğumuz KONSEPTİMİZİ KARLI BİR YATIRIM ARACINA DÖNÜŞTÜRECEK BİR SİSTEMLE FRANCHİSELER OLUŞTURUYOR, Keyifli Tatlar ailesini büyütüyoruz.

Ürünlerimizi uluslararası hijyen, kalite standartları, özel lezzet ve özenli sunumlarla hazırlayıp hassasiyetle sizlere ulaştırarak güveninizi hak etmeyi hedefliyoruz. Dünya mutfağının özel tarifleriyle donatılmış menümüzde tüm pastacılık ürünleri, çikolata ile sıcak ve soğuk sandviç, tost çeşitleri, ekşi mayalı ekmek gibi birçok tatlı ve tuzlu lezzetle birlikte ŞEHRİN EN İYİSİ DİYE ANILAN CHEESECAKE LERİMİZ mevcut. MÜŞTERİLERİMİZİN lezzet hafızalarına unutamayacakları yeni tatlar eklemek için sizi de aramıza bekliyoruz.

Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek veren KEYİFLİ TATLAR yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunuyor.


Franchise Başvuru Formu

Lütfen Bilgileri Eksiksiz Giriniz